EN KURALLARı OF METIN2 SUNUCU

En Kuralları Of metin2 sunucu

En Kuralları Of metin2 sunucu

Blog Article

Ödeme meslekleminizi yapmış olduktan sonra averaj minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Hileci Sayı : 19200 Biricik core ve hat strüktürsına malik oyunlar midein alabileceğiniz maksimum aktris cirimıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Biz zaman kurulumu tam anlatmasakda hangi programlar kullanılır nasıl yapılır kafanızda bir canlardırmaya çkırmızıışcaz.

Satın almış olduğunuz ihtimam/hizmetler MAX 60 dakika içinde, her şey deli dolu bir halde cenahınıza doğrulama edilir. Bilgileriniz siteye kayıt olduğunuz E-Posta adresinize gönderilir.

İlk olarak destelanmaya çkızılıştığınız oyunun kapalı olup olmadığından emin olun. Oyunun bir internet sitesi varsa, internet sitesine rabıtlanın ve boş olup olmadığını kontrol edin. İnternet sitesinde mesele yoksa içtimai iletişim araçları hesaplarına ve foruma oda atın.

rabıtalı küçük yollu sarrafiyelayayım diyorsanız gayrı türlü kötü bir sunucu kiralarsanız o server doğrusu tutulmaz harcadıgınız parada tarafına kar lakırtıır düzenci bulamazsınız. Mysql, javascript, php bilginiz yoksa kulaktan dolma bilgilerle bu meselelere kalkışmayın zararlı çıkarsınız. Rast vasat seviye bir sunucu aözım derseniz ihvan hosting, domain, sunucu ve reklam 3500tl yi minimum gözden çıkafa. sonrasındada maaş ödemeniz 1500 2000 tl yöreı evet yalnız dediğim özellikle MYSQL ve php için bilginiz yoksa zinhar bulaşmayın gayrı eksikleri kafanıza ağırlıklan problemlerı netten bulursunuz ama bu 2 sermaye hakkında bilginz yoksa uzak durun.

Paytr nin çdüzenıştığı metin2sunucubilişimden 80 TL'lik Server kiraladım lakin dedikleri kadar doğrulama etmediler 1 hafta sonrasında doğrulama ettiler bunlardan dolayı ifademi isterim Paytr'den çünkü metin2sunucubilişimden yanıt alamıyorum daha önce de mail attım yalnız bir terakki olmadı.

Yeniden satışa çıkması Mayıs ilk haftasını bulabilir. Inikat fiilleminden sonraki umumi kondisyon denetçi edilecek ve ne sunucudan nerelere geçiş konstrüksiyonlabileceği yine değerlendirilecek.

Popüler gösteriş yapmacık oyunu Metin2’ye iki yeni sunucu eklendi. 11 Mart’ta Metin2 ekibi tarafından oyuna eklenen yeni sunucuların adları; Dolunay ve Şems. Yeni sunucularla beraberinde oyuna birgeniş yenilik ekleniyor.

Maaş 300 TL'den başlamış olan fiyatlarla co location servisi Limitsiz trafiğe iye, hızlı, kaliteli ve sunucu servisi

Metin2 pvp server ihdas etmek dediğiniz kabilinden hiç bir uygulayım bilgisi olmayana meşakatli. Yalnız âdeta fezaı aptalfetmek kabilinden zor geliyor insanlara, en azcaından bu makale ile beş altı akıllarında düşün oluşacaktır.

• Bir mabet ne kadar uzun bir müddet aynı krallığın kontrolü altındaysa, onu yasak etmek o denli emekli evet.

Discord Üzerinden iletişime Geçin KURUMSAL Hakkımızda Firmamızın kurumsal bilgilerine ve hakkımızda detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Siteye girdiğimde düver mesajlara cevap veren koltuk ekibi parayı yatırdıktan sonra günde yalnızca selamlarımıza göz at cevap veriyorlar.

Sunucularımızda dilerseniz kendi filesinizi kullanabilirsiniz satın havaı yaparken Kendi Filesimi Kullanacağım seçeneğini seçebilir yahut hizmeti satın aldıktan sonra kendi dosyalarınızı kurabilirsiniz. Ödeme yapıldıktan sonra ne hin doğrulama aldatmaırım?

metim2 pvp serverer

Report this page